סוגי אימונים

classes

קרוספיט

אימוני הקרוספיט הם אימוני קבוצה פונקציונאליים. כל אימון מובל ע"י מאמן\ת מוסמכים ומנוסים ביחד עם קהילה מדהימה של אנשים ברמות כושר שונות ומגוונות. האימונים משבלים מגוון תנועות מעולם הרמת המשקולות, סיבולת, משקל גוף ועוד ועוד.

האימון מבוצע ביחד בקבוצה אך מותאם לרמת יכולת וכושר גופני של כל אחת ואחד!

אנדורנס

קרוספיט אנדורנס היא גישה ייחודית לאימוני סיבולת, אשר משקפת את תפיסת ועקרונות הקרוספיט ומחברת בין התמקדות בשיפור הפוטנציאל והיכולת הסיבולתיים לבין עבודה בעצימות גבוהה, עבודה על כוח וגיוון נרחב בתכני האימונים.

הנפות אולימפיות

בניגוד לסוגי ספורט אחרים בהם עושים שימוש במשקולות ככלי שבעזרתו מפעילים התנגדות על השריר כדי לגרום לו לגדול, בהנפות אולימפיות חלק מרכזי ובלתי נפרד מהמטרה הוא הרצון להניף את המשקל בתנועה מושלמת שכדי לבצע אותה דרושים מהירות, כוח טהור, כוח מתפרץ, גמישות, טווח תנועה, טכניקה ברמה הגבוהה ביותר ודיוק, יעילות ואחידות של התנועה.

סטרונגמן

סטרונגמן הוא ספורט אשר מתמקד באתלטיקה של כוח וכולל עבודה על כוח פיזי, מהירות, סיבולת ויכולת מנטלית. בשל החשיפה הרבה של תחרויות הסטרונגמן בעולם נוצר לעתים הרושם שזהו ספורט שמתאים רק לאנשים בעלי מימדים פיזיים גדולים במיוחד, אך כמובן שאין זה כך. כל אחת וכל אחד יכולים לעסוק בספורט והאימונים והמשקלים ניתנים להתאמה לרמות שונות של כושר, כוח ויכולת גופנית.

יוגה

עקרונות היוגה חשובים לכל העוסקים בפעילות גופנית בכלל ואימונים עצימים בפרט.

 

שיפור טווחי תנועה, גמישות ויציבות מפרקים. כל אלו יובילו לשליטה מקסימלית ושיפור יכולות באימונים העצימים עצמם והגדלת הסיכוי למניעת פציעות.​

ילדים ונוער

הקניית יסודות של תנועה נכונה ושל שימוש נכון בגוף, גמישות, חיזוק הגוף (וכתוצאה מכך שיפור תחושת היכולת אישית) ובריאות כללית משופרת. פיתוח אינטליגנציה גופנית שמובילה לחופש תנועה וחופש התנסות, קואורדינציה, יכולת משחק ויכולת ספורטיבית גבוהה אשר משפיעה, בין היתר, על מעמדם החברתי. כל אלה תורמים ישירות גם להעלאת הדימוי העצמי שלהם.

אימון ניסיון חינם

בואו להתנסות בשיטת האימון שכל העולם מדבר עליה. אימון ניסיון חינם בקרוספיט!

black-125x63.png

עקבו אחרינו

פייסבוק

אינסטגרם

צור קשר

הּשפלה 6 פתח תקווה

info@cfsuperdrive.com

תקנון

מדיניות פרטיות

© 2020 CrossFit® Superdrive